Zoznam firiem zo Slovenska a Českej republiky- zoznamfiriem.com

zoznam firiem

zoznam firiem

zoznam firiem

Reklama

Zviditeľnite Vašu firmu v TOP zozname firiem v SR a ČR.

Získajte väčšiu navštevovanosť a veľa nových zákazníkov s katalógom

www.zoznamfiriem.com

Ako sme už avizovali vopred väčšina našich služieb je bezplatých a takto to zostane aj naďalej.
Samozrejme, že proces noviniek chvíľu trvá, ale všetko sa aplikuje, takže od januára 2014 by mali byť všetky zmeny funkčné. 

Možnosti reklamy na stránke www.zoznamfiriem.com  :

 1. Banner 468 x 60 px  - hore/ kde je momentálne google reklama  –( hlavná stránka, všetky stránky a podstránky, kategórie).

  Cena: Výmenna obrazového odkazu alebo textového odkazu na Vašej hlavnej stránke (v footeri -pätičke, texte, v headeri-hlavičke), navrhované linky viď nižšie na stránke alebo kontaktujte info@zoznamfiriem.com

 2. alebo (10 eur/mesiac)


 3. Bannery bočné- pod sekciou “ Užitocné Odkazy“ ( hlavná stránka )

  Cena: Výmenna obrazového odkazu alebo textového odkazu na vašej hlavnej stránke (Footer-pätička,header-hlavička alebo v texte), navrhované linky viď nižšie na stránke.


  alebo (10 eur/mesiac)

 4. Sekcia ,,Užitočné Odkazy,, – vpravo nad bočnými bannermi vid “ Užitočné Odkazy“ – Váš odkaz bude umiestnený nad bočnými bannermi.

   Cena: Výmenna obrazového odkazu alebo textového odkazu na vašej hlavnej stránke (Footer-pätička,header-hlavička alebo v texte), navrhované linky viď nižšie na stránke.
 5.             (10 eur / mesiac)  alebo (99 eur/rok)

 6. Odkazy  Footer,,Pätička,, – váš odkaz bude umiestnený v pätičke stránky, a bude sa zobrazovať na všetkých stránkach a podstránkach katalógu 

   Cena:
  Výmenna obrazového odkazu alebo textového odkazu na vašej hlavnej stránke (Footer-pätička,header-hlavička alebo v texte), navrhované linky viď nižšie na stránke.

  alebo (5 eur/mesiac)nutné predplatiť na rok


 7. Topovanie-Možnosť byť prvý v kategórii. 

  Cena:
  Výmenna odkazu na vašej stránke navrhované linky viď nižšie na stránke.
  alebo (25 eur/ rok)

 8. Rozoslanie hromadného mailu všetkým zaregistrovaným firmám na zoznamfiriem.com   ( Cena: 20 € / rozoslanie ).

 9. . Reklama na celej stránke :   - Banner 468×60,   - Banner bočný 1ks,   - Rozoslanie hromadného mailu všetkým zaregistrovaným firmám na zoznamfiriem.com,   - Sekcia odkaz pätička na 1 mesiac,   - Sekcia ,,Užitocné ODKAZY,, na 1 mesiac.   ( Cena: 50 € / celý balík )Možná dohoda cien aj barterová výmena. 
Viac info na :  info@zoznamfiriem.com
www.zoznamfiriem.com - Pridajte si kvalitný zápis Vašej firmy !

 

Linky na umiestnenie do vašej stránky. Prosím vyberte a skopírujte si jeden z nasledovných linkov, ktorý sa nachádza v tomto súbory.

Odkazy na umiestnenie Odkazy