Zoznam firiem zo Slovenska a Českej republiky- zoznamfiriem.com

zoznam firiem

zoznam firiem

zoznam firiem

About us

Zoznamfiriem.com - About us (Maestro s.r.o)

Prevádzkovateľ Maestro s.r.o

 

 

O našej spoločnosti Maestro s.r.o

Maestro s.r.o je spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2003. 
Hlavným cieľom našej spoločnosti je predaj olejov a mazív. Poskytujeme dlhé roky predaj a odborné poradenstvo vo sfére olejov,mazív a lubrikantov. Používame mazivá a oleje najznámejších značiek. Portfólio produktov sa skladá z renomovaných značiek ako Mobil,Shell, Castrol a iné. Naše produkty a poradenstvo využívajú zákazníci dlhé roky.

 

 Naším cieľom je nielen poskytovanie mazív a olejov, ale hlavne optimálne navrhnutie týchto produktov tak aby znižovali spotrebu stroja, zvyšovali výkon, predlžovali interval výmeny a šetrili zariadenia zvnútra.Väčšina riešení je poskytovaná na mieru a v teréne u zákazníka.  Náš tím disponuje expertom, ktorý sa zaoberá mazivami a olejmi viac ako 30 rokov. Pokiaľ majú firmy špecifický problém, ktorý sa nevyskytuje bežne, vieme poskytnúť riešenie na mieru so špecíalnymi mazivami od Kluber, OKS alebo Bechem.

 

Stránka zoznam firiem vznikla za účelom bezplatného registrovania firiem akejkoľvek veľkosti s cieľom ich spájania,výmeny kontaktov a ich zviditeľnenia. Naša stránka obsahuje mnoho služieb medzi ktoré patrí topovanie,umiestňovanie údajov,linkov,loga firmy a miesta firmy. 

 

Naším cieľom je spájať firmy zo Slovenska a Čiech pri rozvoji ich obchodných vzťahov. Pri používaní tejto stránky sa prosím riadte podmienkami, ktoré nájdete uvedené pod textom. 

 

Podmienky/Terms of use

 

Privacy policy